تحویل اکسپرس

پست اکسپرس یا پست سریع به پستی گفته می‌شود که برای مسافت‌های طولانی شهر به شهر یا روستا طراحی شده است که امکان ارسال سریع با بالاترین سرعت ممکن را فراهم می‌کند.

یکی از جدیدترین راه‌های ارسال انواع کالا و محصولات به خارج و داخل ایران اعم از مدارک مهم و کالاهای پستی باارزش به ۲۲۰ کشور جهان، به‌کارگیری از پست سریع اکسپرس می‌باشد، در پست اکسپرس اضافه بر ارسال سریع محصولات در کمترین زمان، هزینه پست نیز بسیار ارزان و مقرون‌به‌صرفه می‌باشد. علاوه بر این می‌توانید حرکت بسته پستی خود را مشاهده کنید ازاین‌رو در حال حاضر پست اکسپرس محبوب راه ارسال محصولات مختلف می‌باشد. اگر شما بخواهید کالای ارزشمند را از طریق پست اکسپرس به مقصد ارسال کنید می‌توانید با پرداخت هزینه جداگانه محصول خود را بیمه کنید تا با خیال راحت مرسولات خود را تحویل پست بدهید. در این نوع پست بسته‌بندی مرسولات مختلف نیز برعهده اداره پست می‌باشد ازاین‌رو نگرانی فرستنده در مورد بسته‌بندی کالا نیز حل شده است.

مهم‌ترین شاخصه‌ای که این نوع پست را از سایر روش‌های پستی جدا می‌کند، سرعت آن می‌باشد. به عبارت بهتر اگر شما بسته خود را به روش اکسپرس ارسال نمایید در کمترین زمان ممکن به دست گیرنده خواهد رسید. اولین و معتبرترین شرکت ارائه دهنده پست اکسپرس یا همان پست پیشتاز، اداره پست می‌باشد. علاوه بر این اداره پست یک سازمان دولتی بوده و تعرفه‌های آن نسبت به شرکت‌های خصوصی کمتر می‌باشد.

فروشگاه حضوری و اینترنتی شهر لامپ این شرایط را برای ارسال محصولات شما فراهم آورده است. شما می توانید برای دریافت سفارش خود از این روش ارسال بهره ببرید.