ضمانت بازگشت کالا

شرایط ضمانت 7 روز بازگشت کالا

کالا تنها در صورتی پس گرفته می شود که پلمپ داشته باشد و این پلمپ باز نشده باشد، در غیر این صورت امکان بازگشت کالا وجود ندارد. در صورتی که کالا در فرآیند ارسال خراب شده یا مشکلی داشته باشد تا 7 روز بعد از تحویل، باز پس گرفته شده و پس از بررسی و احراز مشکل معدوم می شود. برای استفاده از ضمانت بازگشت کالا لازم است حداکثر تا 7 روز پس از دریافت بسته، با امور مشتریان فروشگاه اینترنتی خاص ترین تماس بگیرید و موضوع را اطلاع دهید.

نحوه مرجوعی کالا

برای بازگرداندن کالا لازم است ابتدا از طریق شماره 02636634676 با امور مشتریان فروشگاه اینترنتی شهر لامپ تماس بگیرید و در خواست خود را به همراه شماره فاکتور و علت بازگشت کالا مطرح نمایید تا امور مشتریان درخواست شما را بررسی کند، ممکن است از شما خواسته شود از محصول یا بسته خود که قصد بازگرداندن آن را دارید عکس ارسال نمایید تا مشکل شما بررسی شود. در صورت تأیید مرجوعی کالا، زمان و روش بازگرداندن آن با شما هماهنگ می شود. بعد از تأیید و هماهنگی برای بازگرداندن کالا، لطفا مشخصات خود شامل شماره فاکتور، شماره همراه و نام خود را به همراه محصول از روش های اعلام شده توسط امور مشتریان برای ما ارسال کنید.

لازم به ذکر است که درصورتی که مشتری در هنگام خرید دقت نکرده باشد و کالا یا محصول را به اشتباهی سفارش داده باشد هزینه های بازگرداندن کالا به عهده او خواهد بود.